Йдеться про ТОВ “Галшляхбуд” і “Галицькі дороги”, які підозрюються у розкраданні 245 тисяч гривень під час капітального ремонту автодороги у Дрогобицькому районі.

За даними прокуратури Львівської області, “керівник одного із підприємств Львівщини” намагався намагався надати неправомірну вимогу працівникам Управління захисту економіки у Львівській області за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом  розкрадання коштів місцевого бюджету в сумі 245,5 тисячі гривень, призначених для проведення робіт з капітального ремонту доріг на Львівщині, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 4 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України.

Директора підприємства затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Зараз вирішується питання про оголошення останньому підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 КК України, а також обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.”, – зазначили у прокуратурі.

Посадовець підозрюється за ч.4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст.366 (Службове підроблення) КК України. Покарання за вказаний злочин передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна, або без такої.

А про який саме населений пункт Дрогобиччини йдеться? Ми спробували проаналізувати та дізнатися.

Відповідно до даних з відкритих джерел ТзОВ “ГАЛШЛЯХБУД” зареєстровано у Франківському районі Львова. Керівником підприємства є  Павлів Андрій – Михайло. З досєм підприємства можна ознайомитися тут: https://clarity-project.info/edr/40211713. Однак ми не знайшли жодного з тендерів, які б виконувало це підприємство на території Дрогобицького району.

Інша справа з ТОВ “Галицькі дороги”. Це підприємство також зареєстровано у Львові, його керівником є Барабанова Альона Сергіївна. І це підприємство виконувало аж СІМ  угод по ремонту доріг в селі Станиля Дрогобицького району на загальну суму 1 116 703.00 гривні.

Звісно, що всі тендери були допорогові, тобто торги як такі – не відбувалися, а укладання угод відбувалося вручну. Також один ремонт дороги це підприємство виконувало в Меденичах, де нещодавно було створено нове ОТГ.

Також це підприємство виконувало роботи  по ремонту дороги у селі Брониця Дрогобицького району по договору субпідряду.

З  наших  анонімних джерел ми дізналися, що саме по роботах у Брониці було виявлено порушення зі сторони виконавців робіт.