Станом на початок тижня, 14 січня, у інфекційних відділеннях Дрогобича та Стебника перебуває 43 хворих на кір пацієнтів, з них 27 дорослих, 16 — дітей.

«До 17 січня у всіх загальноосвітніх закладах міста та відділі освіти ДМР буде проведено поіменний реєстр школярів, які не є щепленими. Відтак до десятого лютого з батьками нещепелених дітей проводитимемо бесіди, в ході яких батькам будемо роз’яснювати  важливість вакцинації та закликатимемо вакцинувати дітей», — наголосив Володимир Чуба.

Якщо ситуацію із захворюванням на кір стабілізувати не вдасться, то від десятого лютого на Львівщині, зокрема у Дрогобичі, буде проведено спеціальні заходи з вакцинації дітей проти кору віком від шести до 18 років.

Щодо вакцини, то начальник відділу охорони здоров’я ДМР, зазначив, що у Дрогобичі наявна достатня кількість вакцини бельгійського виробника. Для дітей до 18 років вакцинація проводиться безкоштовно.

До слова, очільник медицини Дрогобича зазначив, що серед 43 хворих на кір, які станом на сьогодні перебувають у стаціонарі, 20 мешканців Дрогобицького району, вісім — Борислава, один — Трускавця та 14 дрогобичан.