В рамках заходу відбудеться презентація проекту, а також практичне навчання з користуванняаналізатором документів.

Спікери:

  • Юлія Гречка,  керівничка проекту “Приховані інтереси”, ГО “Антикорупційний штаб”

  • Сергій Миткалик, виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб”

«Приховані інтереси» – це база даних усіх фірм, пов’язаних з депутатами та топ-чиновникам, яку можна швидко аналізувати через зручний пошук за прізвищем ім’ям та по батькові  чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії. А функція “Автоматичний аналізатор” протягом кількох секунд знайде збіг між базою даних та змістом завантаженого документу, наприклад, порядком денним, стенограмою засідання, тендерною документацією тощо.

Наразі «Приховані інтереси» реалізовані в десяти реґіонах, також працює база компаній депутатів Верховної Ради України та їх родичів.

Простий інтерфейс та зручність сайту http://interes.shtab.net/ дозволяють журналістам та активістам провести антикорупційне розслідування діяльності місцевого чиновника, перевірити його профіль та пов’язані з ним компанії на предмет доброчесності.  У випадках порушення чи будь-яких підозр щодо прозорості діяльності політика, Антикорупцій штаб готовий надати необхідну експертизу. зРеєстрація громадських та політичних діячів на захід за посиланням:https://cutt.ly/jEOsf

Додаткова інформація за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.