Кандидат у президенти Ігор Шевченко під час економічного форуму у Давосі (Швейцарія) набрав шість безкоштовних шапок. Навіть після зауваження охоронця, він продовжив нагрібати головні убори. Такою дивною поведінкою Шевченко самостійно поділився зі своїми підписниками на сторінці у соцмережі Facebook.

Перший пост кандидата у президенти про шапку був опублікований 22 січня.

“В Давосі сонячно, але морозно – потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є”, – розповів на відео Шевченко біля рекламного стенду магазину з безкоштовними шапками, який стоїть на вулиці у Давосі.Наступного дня Шевченко повернувся до стенду та набрав ще п’ять шапок.

В Давосі сонячно, але морозно – потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є. Мама, я поїв і в шапці)! Мария ШевченкоПро серйозні речі в Давосі напишу і поставлю відео ближче до вечора.

Опубліковано Igor Shevchenko Вівторок, 22 січня 2019 р.

“Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до “шапкових махінацій” заради друзів. Прокинувся о шостій ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу чотири  шапки, більше совість не дозволила. Відійшов десять метрів і зрозумів, що мало взяв. Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з’явився охоронець і ледь мене не арештував. Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він “дозволив” мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього “не бачить”. Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!”, – написав кандидат у президенти.У коментарях користувачі соцмережі різко критикують Шевченка за таку поведінку. Багато хто звинувачує його у непристойній поведінці та у тому що він ганьбить країну. Деякі кажуть, що йому не місце в політиці. Також Шевченка порівняли з екс-президентом України Віктором Януковичем, який у юнацтві відсидів у тюрмі за те, що зривав шапки з перехожих.

http://https://www.facebook.com/ihor.shevchenko.ua/videos/513433349166361/

 

Пізніше Шевченко виклав фотографію на якій видно, шапки та газету. “Давоські трофеї”, – підписав він знімок.

Нагадаємо, 11 січня Ігор Шевченко, який у 2014-2015 роках був міністром екології, розпочав кампанію з пошуку дружини у Мережі.

Джерело – ТСН