Ці приміщення нещодавно були передані міською радою ГО”Спільноті взаємодопомоги “Наша хата”. Зараз триває процес ремонту цих приміщень. Його власноруч виконують члени спільноти.

“Крім нічліжки тут буде діяти соціальний гуртожиток для випускників “Нашої хати” – бездомних людей, які довгий час проживають в спільноті і хочуть повернутися до соціуму, тобто до повноцінного життя. Після завершення всіх ремонтних робіт цей центр буде діяти, як осередок, де щоденно можна буде прийти потребуючим людям та поїсти, помитися, випрати одяг, підстригтися, отримати гуманітарну допомогу”, – розповідає голова спільноти “Наша хата”  Василь Голод.

Адреса центру нічного перебування:

Дрогобич , вул.Козловського, 81 (приміщення колишнього стаціонару шкірвендиспансеру)

Телефони:

0985832953 Василь Голод

0975725642 о.Андрій Савка

***

Якщо у вас є можливість допомогти волонтерам в облаштуванні центру на вулиці Козловського, то запрошуємо стати благодійником.

Центр потребує підтримки в будівельних матеріалах  та коштах.

Контактна особа – Василь Голод.

Кошти на ремонт та функціонування центру можна надсилати на цей рахунок: 5168  7554 1625 6317 (Приватбанк). Отримувач – Василь Голод

Довідка:

ГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата» створена в 2009 році при БФ “Карітас” Самбірсько-дрогобицької єпархії УГКЦ.

Головною метою  спільноти є допомагати безпритульним інтегруватись у суспільство.

Місія організації – стати місцем спільного проживання та праці людей, що опинились у важких життєвих обставинах, з метою їх ресоціалізації через духовну, психологічну, профорієнтаційну та іншу допомогу. Притулок для людей без постійного місця проживання знаходиться неподалік села Рихтичі, на території колишньої військової частини.

Центр “Наша хата”

Олег ДЬОРКА