Wiznote — додаток для нотаток на Android із синхронізацією та можливістю працювати в нотатці всією командою (наприклад, коли генеруєте ідеї). Він дозволяє зберігати статті з мережі, документи, зображення та списки справ. Працює зручна система впорядкування папок для групування інформації. Нотатки можна оформлювати у різних стильових шаблонах. Крім того, є функція push-сповіщень. Словом, ви не пропустите у своєму журналістському житті нічого.

Evernote — це блокнот-органайзер, який дозволяє не просто записувати плани на день, але й оформляти їх креативно: у вигляді тексту, малюнків, фото, аудіо. Evernote допомагає слідкувати за ладом у ваших рахунках, чеках та платіжках. Синхронізація дозволяє залишати коментарі до нотаток на всіх пристроях. Додаток зберігає документи, інформацію з мережі, дає змогу її коментувати та запрошувати до коментування колег (якщо відкрити їм доступ). Є навіть функція створення презентацій. Все, що потрібно – під рукою.

Google Keep – зручний, багатофункціональний, симпатичний блокнот, розроблений Google. Додаток дозволяє створювати нотатки, сортувати їх за кольорами, зберігати інформацію з мережі та налаштовувати сповіщення. Перевагою Google Keep є голосовий набір, при цьому аудіозапис не просто зберігається, а й перетворюється у текстовий формат.

Quip є не просто швидким блокнотом, це мобільний офіс для Android. Базові функції, такі як ведення записів та збереження інформації, доступні в безкоштовній версії. Корпоративний же варіант відкриває можливість командної роботи над документами. Перевагою є більш високий захист конфіденційності, а також синхронізація із Gmail, Microsoft Excel, Dropbox та ін.

OneNote підходить тим, хто в роботі активно використовує продукти Microsoft. Попереджаємо – надзвичайно функціональний. Додаток пропонує такі можливості: голосовий набір, рукописний набір, зручний пошук за тегами, впорядкування інформації, малювання, великий набір інструментів для форматування тексту, створення списків завдань та контроль за їхнім виконанням.

Плануйте зручно та красиво, живіть продуктивно!

Інтерньюз-Україна