«Здійснити стрибок з такими борговими гирями на ногах навряд чи вдасться. Прикували до них Україну інші політики, а звільняти її від цих кайданів випало нашій команді. І частка державного та гарантованого державою боргу у співвідношенні його до ВВП, хай там як, але протягом останніх років скорочується. І надзвичайно важливо, щоб і у подальшому бюджет був реалістичним, ухвалювався з мінімальним дефіцитом», – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що відповідальна економічна стратегія робить країну цікавою для інвесторів та навів приклад, коли минулого тижня у Давосі було підписано дві важливих угоди на засіданні Інвестиційної ради при Президенті.

«Одна – про створення фонду для інвестування на 200 мільйонів доларів, хоча попередньо планувалося на 25% менше. І ці 200 мільйонів доларів мають спрямовуватись на малий та середній бізнес України. А інша – інша про будівництво найбільшої вітрової електростанції в Україні та однієї з найпотужніших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю 400 мільйонів євро», – повідомив Глава держави.

Президент також навів прогноз президента Європейського банку реконструкції та розвитку, великого друга України Суми Чакрабарті про те, що «Україна стане регіональним лідером у сфері відновлювальної енергетики».

«Хіба п’ять років тому про це хоча б мова йшла? Блискучий візит Прем’єр-міністра України до Норвегії – заплановані півтора мільярда доларів. І це все події одного тижня», – додав Петро Порошенко.

Джерело сайт Глави держави