Працівники ювенальної превенції поліції Львівщини відвідують освітні заклади області та проводять зустрічі з учнями, їхніми батьками та педколективами.

Правоохоронці наголошують, що тепер учасники освітнього процесу нестимуть адміністративну відповідальність за вчинення психологічного, фізичного, економічного, сексуального насильств у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій відносно малолітньої чи неповнолітньої особи, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Кривдників, які досягли 16-річного віку, притягатимуть до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу або громадських робіт. А от у випадках, коли булінг вчинила дитина, відповідальність за це будуть нести її батьки, або інші законні представники.

Крім того, правоохоронці інформують керівників освітніх закладів, що вони зобов’язані негайно повідомляти у поліцію про випадки цькування дітей в стінах школи. За ненадання правоохоронним органам такої інформації санкцією нової статті також передбачена адміністративна відповідальність.
Поліцейські просять школярів бути толерантними один до одного та завжди зважати на інтереси своїх однолітків.

Інформація відділу комунікацій ГУ НП на Львівщині