«Суд першої інстанції виходив з того, що засуджений відбув більше 3/4 строку додаткового покарання, сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення. Своє рішення місцевий суд обґрунтував тим, що останній (Зварич) надавав безкоштовну правову допомогу громадянам, а також оскаржив постанову про його звільнення з посади судді Львівського апеляційного адміністративного суду, тобто вчиняє дії, спрямовані на відновлення на роботі», – сказано в повідомленні прес-служби.

Апеляційний суд не погодився з таким рішенням та зазначив, що спроби Зварича поновитися на посаді судді не підтверджують його сумлінне ставлення до праці.

Також суд не побачив сумлінного ставлення до праці в характеристиці, яку надавали Зваричу, в адвокатському об’єднанні де він надавав безкоштовну правову допомогу місцевим жителям, оскільки він не був офіційно працевлаштований в цій організації. При таких обставинах колегія суддів Тернопільського
апеляційного суду прийшла до висновку, що апеляційну скаргу прокурора слід задовольнити, а постанову Галицького районного суду Львова про умовно-дострокове звільнення Зварича скасувати.

Як інформував ZAXID.NET, кримінальну справу за хабарництво щодо Ігоря Зварича порушили в грудні 2008 року. Тоді, під час обшуків у кабінетах і квартирах судді та його шести колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень. Сам Зварич пояснював, що вилучені гроші йому «засіяли», за що отримав прізвисько «колядник». Також він стверджував, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, за словами Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював.

Суддю підозрювали в одержанні 100 тис. доларів хабара за ухвалення незаконного рішення. Спочатку він переховувався, але був затриманий у березні 2009 року.

20 вересня 2011 року Оболонський суд Києва засудив його до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Він неодноразово, але безуспішно намагався оскаржити вирок суду. Відбував покарання у Менській спеціалізованій колонії для колишніх суддів та правоохоронців.

Ігор Зварич написав у в’язниці книги «Mein Kampf in Ukraine», «Суддя комуніст» і «Суддя націоналіст».