Насамперед це стосується громадян, які: голосуватимуть уперше; виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в списках виборців під час попередніх виборів; ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС; проходили строкову військову службу та звільнилися у запас; звільнились із установ виконання покарань; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію (документально підтверджену) про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (померли або змінили місце проживання).

Також перевірити свої дані можна не виходячи з дому, завдяки мережі Інтернет. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) та скористатися програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках виборців, якщо Ваші дані були записані неправильно, якщо Ви хочете змінити місце голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року – просимо Вас звернутися з паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Дрогобич, пл.Ринок, 1 (міська рада), каб. 1, або зателефонувати за номером 3-98-21.

Відділ ведення Державного реєстру виборців ДМР