Чи ту, яка в борг вже витягла з наших кишень мільйони гривень, а ми і наші діти ще  їх роками повертатимемо, полишаючи надію на заможне життя ..
Вибори Президента- це тільки перший бій. Програємо – далі покотиться само, майже без нашого втручання. Невже ті, хто пліч-о-пліч стояли на Майдані, хто плакав під звуки “Качі”, не втримаються сьогодні від популістських обіцянок й ржачки блазнів?.
Я добре розумію, що Порошенко – не ангел. Ангели не йдуть в українську політику  (поки що). Він – менеджер, капітан, якому вдалося утримати корабель “Україна” в найтяжчому з штормів.. Він витримав удар. Сподіваюсь, триматиме і далі. Вперше за багато років мені не соромно за свого Президента.
За п’ять років на політичну сцену вийде інший, молодший достойник, який виросте в Україні. Він не вистрибне як бісеня з шухлядки. Він може тільки вирости. В Україні, а не в Малоросії. Якщо втримається Україна .
Я прагну зрозуміти тих гідних людей, які шукають альтернативну кандидатуру. Наразі не вдається.
Коли йду повз “Киваприйдет-порядокнаведет” чи “Слуганекрути” чи “Чесно-наступним”- (Боже, скільки ж їх набігло) стає страшно.
Все більш впевнююсь : сьогодні альтернативи Порошенку немає. Впевнююсь, що маю відстоювати свій вибір з кожним, хто спроможний до діалогу. І якщо мені вдасться схилити до своєї думки одну, десять, сто осіб, вважаю, що зроблю це заради своїх онуків.

Олена ФІНБЕРҐ – для “Майдану”