«Сам факт того, що наш шлюб буде мати юридичну силу в двох з половиною десятках країн світу, для нас, як для людей до мозку кісток космополітичних, вже означає дуже багато. Крім того, ми сподіваємося, що коли-небудь в нашій державі будуть визнаватися хоча б, як наприклад в Ізраїлі, одностатеві шлюби, укладені за кордоном», — кажуть молодята.

За словами хлопців, сама церемонія — проста налагоджена процедура. А своїми костюмами вони вирішили показати, що “ті самі гей-бандерівці, про які так багато твердить російська пропаганда, дійсно існують”, цитують ”Вікна” прес-службу «Гей-альянсу Україна».

“Шив нам костюми одеський кравець, який є прихильником сепаратистів. Він категорично розкритикував наш задум, назвавши його “шароварщиною”, так що ми до останнього не знали, чи зможемо на нього розраховувати. Отримали своє замовлення на руки буквально перед самим вильотом. У певному сенсі ми їх вистраждали”, — ділиться Тарас.

На думку Тараса, говорити про перспективи шлюбного рівноправности в Україні поки передчасно. Однак активіст запевнив, що найближчим часом «Гей-альянс Україна» має намір розробити план довгострокової стратегії з досягнення рівности шлюбу в країні.

Медовий місяць як такий пара не планує: «Поки продовжуємо насолоджуватися Нью-Йорком, а пізніше вирушимо до Вашинґтона. Медовий місяць проведемо в Америці, подорожуючи по країні».

Джерела – “Вікна”