Також, як інформує прес-служба Львівської обласної прокуратури, службовець не забезпечив виконання функцій щодо контролю за наданням в оренду та використанням майна, його належного обліку та інвентаризації, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо орендарів (об’єктів оренди), їх експертної вартості.

Крім того, по закінченні дії договору, не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо продовження дії договору чи оскарження його умов у судовому порядку (або розірвання).

Внаслідок таких дій комунальний заклад та обласний бюджет не отримали  майже п’ять мільйоні гривень прибутку.

31 січня 2019 року фігуранту обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання (з покладенням на нього відповідних процесуальних обов’язків).

Зазначмо: досудове розслідування здійснюється працівниками Галицького відділу поліції, за оперативного супроводу УЗЕ у Львівській області.

Довідка: зловмиснику загрожує від двох до п’яти років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та штраф від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.