“Позивачем було першого  лютого 2019 року подано до суду заяву про забезпечення адміністративного позову шляхом встановлення заборони Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію компетенції (повноважень міністра – Ред.)”, – йдеться  в ухвалі.

Позов Мосійчука суд задовольнив частково Мосійчука і заборонив Супрун на час розгляду адміністративної справи “вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я”

Раніше на своїй сторінці у Facebook Супрун повідомляла, що суд проти неї має відбутися 15 лютого.

“Нам не вперше відбивати атаки опонентів змін, ціллю яких є паралізувати Міністерство охорони здоров’я України та замінити нашу команду на зручну для їхніх схем. На нашій стороні правда і право, а отже за умови чесного розгляду справи знову переможемо. Будемо захищатися. Як завжди – з вашою підтримкою.

Буду вдячна за поширення цієї інформації та пильну увагу до процесу”, – написала Уляна Супрун у себе на сторінці у мережі Facebook.

Також у Мережі запустили хештег “ПідтримуюСупрун”. Зокрема до нього долучився голова громадської організації “Небайдужі”  Сергій Стерненко із проханням “висловити також свою думку з приводу цієї ганебної ситуації”.

“Ляшко і його команда дуже успішно виконують обов‘язки деґенератів. І своїми руками руйнують чи не єдину нормальну реформу в країні.
Реформу, від якої залежать наші життя та здоров‘я.

Так от, я б хотів звернутись до команди «радикалів».
Я не знаю, чи замовлення ви відпрацьовуєте, чи це ваша особиста ініціатива.
Але хочу щоб знали, що лізучи своїми немитими після ахметівського бабла руками до медреформи, ви ризикуєте отримати немалих таких ляпасів по цим самим рукам від тисяч людей з активною громадянською позицією.

Прошу всіх адекватних людей висловити також свою думку з приводу цієї ганебної ситуації.
Пишіть із хештегом #підтримуюСупрун“, – написав Сергій Стерненко.

У свою чергу колектив редакції інтернет-ґазети “Майдае” теж висловлює прзицію медикові-реформаторці  висловлює незгоду з діями популістів-радикалів.