Цьогоріч, шостого лютого, спортивна зала музичного коледжу зібрала спортовців з Дрогобича, Трускавця, Стрия, Стебника, деяких інших міста, а також Польщі. Всього у змаганнях взяли участь 22 спортовці: 14 чоловіків і вісім жінок. Коледж імені Барвінського представляли семеро бадмінтоністів (серед яких і учні, й випускники, й навіть один викладач).

Перед початком змагань оркестр коледжу виконав Державний гімн України, відтак учасників привітали директор коледжу Юрій Чумак і завідувач сектору спорту відділу молоді Дрогобицької міської ради Орест Соломчак…

 

Поєдинки були напруженими й водночас яскравими та видовищними. Варто зауважити, що у бадмінтоні багато важить не тільки гарна фізична підготовка, але й реакція та вміння швидко приймати рішення.

Добре себе показали трускавчани, вихованці Юрія Белова (він, учасник АТО, теж взяв участь у змаганнях), яскраву гру дрогобичан оплесками оцінили глядачі.

Найцікавішими були півфінальні та фінальні двобої. Й перемогу не так легко було вибороти, адже до останньої хвилини фіналісти йшли майже з однаковим рахунком.

 

 

Та все ж у чоловіків найсильнішим став випускник Дрогобицького музичного коледжу імені Барвінського Василь Терещук, «срібло» виборов дрогобичанин Тарас Казимирів, третім став випускник коледжу імені Барвінського Святослав Зіненко.

Серед дівчат перше місце посіла учениця механічного коледжу Вероніка Захарчук, «срібло» дісталося трускавчанці Оксані Беловій, її краянка Іванна Кропивницька отримала «бронзу».

Високий рівень і підготовки спортовців, й відкритого чемпіонату Дрогобича високо оцінили ветерани-бадмінтоністи  кандидат у майстри спорту Ігор Зозуляк і Юрій Мацюрак. Окремо вони відзначили відданість улюбленому спорту Валерія Юдашкіна, який так багато робить для популяризації бадмінтону на Дрогобиччині.

Додамо, що він же, невтомний Валерій Йосипович, був головним суддею змагань. В секретаріаті вправно працювали учениці музичного коледжу Аліса Формазюк і Посоленик Вікторія.

На завершення ж хотілося побажати керівництву навчально закладу, надати трохи більше уваги спорту в коледжі: спортивна зала давно вже потребує ремонту та осучаснення.

 

 Світлини Л. Ґольберґа