Водночас ЦВК відмовилась зареєструвати кандидатом у президенти нардепа Надію Савченко, підозрювану в організації підготовки теракту в центрі Києва і повалення влади, пояснивши тим, що вона не внесла заставу у 2,5 мільйони гривень.

Окрім цього було відхилено кандидатуру екс-депутата Володимира Олійника. За даними комісії, він не проживає протягом останніх чотирьох років в Україні, не особисто подав заяву, не засвідчив її належним чином, а заставу за Олійника всупереч закону подали чотири інші особи.

До того ж у передвиборчій програмі Олійник заявив, що хоче визнати окуповані території Донецької та Луганської області окремими “республіками”, що є незаконним.

Ще одним кандидатом, якому ЦВК відмовила у реєстрації, став політв’язень Дмитро Павліченко, якого разом із сином 2012 року було засуджено за нібито вбивство судді, але 2014-го звільнено як політв’язня. Чоловік також не вніс заставу і не подав декларацію.

Отже наразі ЦВК зареєструвала 42 кандидатів у президенти.

Нагадаймо: від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась третього лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах,

Вибори президента-2019. Список зареєстрованих ЦВК кандидатів
читайте за посиланням.

Джерело – ТСН