Юристи Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства юстиції України однаково трактують положення ухвали суду. Заборона першому заступнику Міністра охорони здоров’я Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України означає, що не можуть бути виконані усі повноваження, визначенні статтею 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» та пунктом 10 Положення про МОЗ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267: https://bit.ly/2Gjdgxa. Тобто фактично йдеться про блокування роботи МОЗ України, зокрема про припинення розвезення в регіони ліків для хворих на рак, гепатити, туберкульоз, а також вакцин проти кору.

Окружний адміністративний суд м. Києва, який поки не надав офіційного роз’яснення на офіційний запит МОЗ України, опублікував свою позицію на сайті. Однак така заява не має жодної юридичної сили, тому не може використовуватись як керівництво до дії чи офіційне тлумачення. Факт розміщення цієї заяви й одночасне ігнорування офіційного запиту МОЗ України може свідчити про упередженість і спробу зняти відповідальність за блокування роботи МОЗ України.

Клопотання про скасування тимчасової заборони доктору Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра розглянуть в понеділок, 11 лютого. Засідання розпочнеться о 14:00 в Окружному адміністративному суді м. Києва. Це наразі єдина можливість розблокувати роботу МОЗ України.

За повідомленням прес-служби МОЗ України