Спершу було оприлюднено звіт парламентської команди Президента. Зокрема, керівник фракції БПП «Солідарність» у Верховній Раді Антін Геращенко наголосив на важливості ухваленого Закону про курс України в НАТО та ЄС: «Зі зміною нашої Конституції в зобов’язанні перейти в НАТО та ЄС Верховна Рада ще раз показала, що Петро Порошенко є не просто президент, він лідер нації» сказав політик.

Петро Порошенко у своїй промові підкреслив: «…українцям не потрібен Президент і Верховний головнокомандувач, фліртуватиме або хіхікатиме з Путіним. Я хочу наголосити: українцям не потрібен президент і Верховний головнокомандувач першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію перед Москвою. Ми цього не дозволимо.

Відтак  учасники зібрання  обговорили розвиток культури. А саме збільшення кількості власного україномовного телепродукту.

“На жаль, 11 років в мене  не було досвіду роботи рідною мовою на телебаченні. І саме тому я тут, і я щаслива, що цей досвід тепер з’являється. Завдяки тому, що два роки тому я і мої колеги долучилися до відстоювання квот на україномовний продукт на телебаченні”, – сказала акторка Ірма Вітовська.

Ще один пріоритет для держави – розвиток української армії. Однак, варто пам’ятати  й про енергетичну незалежність країни. А вже потім, братися за глобальний розвиток економіки.

“Наступати ми будемо по п’ятьох напрямках. Агропромисловий комплекс, IT-індустрія, машинобудування – індустріалізація, логістика, туризм. Під них ми залучимо мільярди доларів інвестицій, їхня реалізація створить сотні тисяч малих підприємств. Мільйони робочих місць з достойною оплатою. Знизить рівень робочої міграції. Вона, ця програма, наповнить місцевий бюджет”, сказав Президент Петро Порошенко..

Наголосив Глава держави й на прозорості майбутніх виборів. Своїм же  надзавданням він назвав  заявку на членство в НАТО та ЄС у 2023 році.