За його словами, на оренду зали пішло 300 тисяч. «Це однакова ціна для всіх, хто бажає винайняти це приміщення « – наголосив Князевич.

Ще 1,2 мільйона гривень витрачено на забезпечення трансляції Форуму телеканалами. Не враховано ще транспортні видатки  та технічне забезпечення. В понеділок стане зрозумілою загальна сума витрат.

«Ми перші і єдині, хто зареєстрував кандидата і того ж самого дня, сьомого лютого,  – довірену особу,  розпорядника фонду (ним стала народна депутатка Ніна Южаніна – Ред.) А вже восьмого числа із самого ранку відкрили рахунок, до обіду його наповнили, й по обіді змогли проводити оплати”, – розповів Князевич.

Форум “Відкритий діалог” відбувся вчора у столиці. На ньому Порошенко заявив, що його команда буде  наступатиме  за п’ятьма напрямами: у аґропромисловій царині, IT-індустрії, машинобудуванні та індустріалізації, логістиці, туризмі. Глава держави наголосив, що вдруге балотується на посаду Президента  заради того, щоб не дати можливості популістам знищити зроблене впродовж  попередніх п’яти років.

За інформацією LB. ua