Участь у нараді також взяли заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк та керівник Управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України полковник поліції Роман Рибіцький.

Нагадаймо: у лютому 2019 року працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції викрили співробітника управління протидії наркозлочинности поліції Львівщини у вимаганні хабарів з наркодилерів за неперешкоджання їх діяльности. Також  були задокументовані факти збуту ним наркотиків. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, йому повідомили про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 та ч.3 ст.368 Кримінального кодексу  України.

« Нещодавно ми вже проводили реорганізацію підрозділу, але цього виявилось недостатньо. У першу чергу – це провина керівників управління протидії наркозлочинности, тому вони будуть звільнені із займаних посад. Ця подія кинула тінь на поліцію Львівщини. Тепер це стосується всіх. Зараз триває службове розслідування, під час якого будуть з’ясовані усі обставини події. Усі працівники управління протидії наркозлочинности будуть виведені за штат, проведена їх переатестація і роботу підрозділу буде організовано по-новому», – зазначив Валерій Середа.

«Зараз, згідно з наказом Національної поліції України, керівник управління протидії наркозлочинности поліції Львівщини полковник поліції Ігор Мороз усунутий від виконання посадових обов’язків, створено дисциплінарну комісію, яка дасть оцінку кожному працівникові підрозділу», – інформував учасників наради заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.
До реформування підрозділу будуть залучені міжнародні партнери, які допомагають українським поліцейським у розбудові відомства.

За інформацією відділу комунікації поліції Львівської області