Це робиться руками депутата, якого вже свого часу спіймали на отриманні великого хабара (тут відео: https://goo.gl/EPYZZd) та підозрювали за п’ятьма статтями Кримінального кодексу (https://goo.gl/HGTQFv), а тепер дуже активно використовують для захисту колишнього керівництва Одеського національного медичного університету.

Окружний адміністративний суд м. Києва вже розглядав подібні позови проти нашої команди та не задовольнив жоден з них. А саме 2017-го року судді цього суду прийняли дві постанови, які встановили правочинність мого призначення Урядом та покладання на мене виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Втім, дуже швидко було розглянуто позов Мосійчука та прийняте рішення про скорочену процедуру судового розгляду. А в п’ятницю ми дізналися, що у цей суд надійшло ще 4 позови Мосійчука (два проти мене і два проти Володимира Гройсмана).

Нам не вперше відбивати атаки опонентів змін, ціллю яких є паралізувати Міністерство охорони здоров’я України та замінити нашу команду на зручну для їхніх схем. На нашій стороні правда і право, а отже за умови чесного розгляду справи знову переможемо. Будемо захищатися. Як завжди – з вашою підтримкою.

Уляна СУПРУН