Розпочалася нова хвиля підписання договорів і на цей раз вона триватиме набагато довше. Заклади, що не встигли підписати договір з НСЗУ, можуть подати заявку до 20 листопада 2019 року.

Все так само: договори укладаються з комунальними й приватними медзакладами, а також лікарями-ФОП. Необхідні документи подаються онлайн, через електронну систему охорону здоров’я.
Детальніше про процес укладання договору з НСЗУ тут: https://goo.gl/4dsrbL.

Партнерами Нацслужби здоров’я вже стали 1 185 медичних закладів, що складає 97 відсотків комунальних медзакладів первинки. Серед них – 104 приватні клініки та 100 лікарів приватної практики.

Ефективні медзаклади, які своїми умовами та ставленням мотивували пацієнтів підписувати декларації з лікарями, отримали більше фінансування і змогли підняти зарплати своїм лікарям до 16, 20 і навіть, поки що рекорд, 30 тисяч гривень та почати інвестувати у свій розвиток.

По мірі того, як зростатиме перелік таких закладів, збільшуватиметься якість обслуговування громадян та умови роботи медичних працівників. І не лише на первинній ланці медичної допомоги.

Чекаємо, коли суд розблокує роботу МОЗУ, щоб подавати важливі рішення на розгляд Уряду та продовжувати трансформацію системи охорони здоров’я. Зміни тільки починаються.
Уляна СУПРУН