– Ми пообіцяли і зробили. Сьогодні нарешті в цій історії ставимо крапку – реконструйоване пологове відділення у Бродах на 30 ліжок відкрито. Тішуся, що Бродівщина нарешті має повноцінне і сучасне пологове відділення»,  зазначив керівник обласної ради  Олександр Ганущин.

Чиновник також висловив подяку депутатському корпусу Львівської обласної ради за підтримку рядка в обласному бюджеті, голові ОДА Олегу Синютці, Міністерству реґіонального розвитку, бюджетному комітету Верховної ради, народним депутатам, хто вболівав за цей об’єкт, керівництву району, підрядникам, які змогли довести справу до кінця та іншим.

До проведення реконструкції пологове відділення Бродівської ЦРЛ на 30 ліжок знаходилося у старому приміщенні, яке потребувало капітального ремонту та реконструкції і не відповідало вимогам санітарно-епідеміологічного режиму та стандартам надання допомоги. Щороку у відділенні проводилося більше 500 пологів.

За час реконструкції на об’єкті здійснено заміну даху, утеплення горища, фасаду, заміну віконних та дверних прорізів, влаштування збірного міжповерхового залізо – бетонного перекриття, заміну всіх внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, електропостачання, також прокладено нову систему теплопостачання із влаштуванням нової котельні із твердопаливними котлами, систему вентиляції тощо.

Тепер у відділенні планують розмістити, крім ліжок палати патології та пологових, ще десять ліжок для гінекологічних хворих, що надасть можливість покращити надання медичної допомоги жінкам району.

У відділенні передбачені палати спільного перебування матері і дитини на одне і два ліжка, сімейні пологові зали із сучасним обладнанням, палати неонатального догляду з можливістю проведення реанімаційних та лікувальних заходів.

Усього на реконструкцію пологового відділення було спрямовано близько 41 мільйон гривень, з яких 24 мільйона надійшли з Державного фонду реґіонального розвитку та 17  мільйонів  – з обласної скарбниці.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради