Про це стало відомо із властивостей документу пояснювальної записки до постанови, повідомляють у ЦПК.

“Олександр Долженков — народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний олігарху Ренату Ахметову і є його довіреною особою. Більше того із олігархом Ахметовим пов’язують також і Радикальну партію Олега Ляшка”, – зазначають у ЦПК.

Постанову зареєстрували восьмого лютого 2019 року. Вона пропонує визнати дії Уляни Супрун такими, що шкодять інтересам Українського народу та держави.

Водночас сам Мосійчук заявляє, що інформація ЦПК не відповідає дійсності. За його словами, він “навіть не вітається з регіоналом Долженковим”.

“Проект постанови і пояснювальної записки до неї готувала Тетяна Близнюк (Тетяна Кавепещенко) на МОЄМУ персональному комп’ютері у ВРУ який ми отримали в 2014 році від апарату парламенту і готові хоч зараз надати його на експертизу”, – запевняє нардеп.

 

Нагадаймо:

  • П’ятого лютого 2019 року Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрунвиконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я, тобто частково задовільнив позов нардепа-“радикала” Ігоря Мосійчука, одним із арґументів якого була наявність у Супрун громадянства США.
  • Члени Кабінету міністрів висловили підтримку Супрун та її реформам.
  • 15 лютого суд розгляне позов Мосійчука за суттю та вирішить, чи законно Супрун обіймає посаду виконувачки орбов’язків міністра.
  • 2013 року українка з американської  діаспори Уляна Супрун із чоловіком приїхала до України. 11 липня 2015 року Порошенко підписав укази про прийняття до громадянства України подружжя Уляни та Марка Супрунів.
  • 27 липня 2016 року Кабінет міністрів України призначив Уляну Супрун виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я.

Від редакції “Майдану”:

Маємо надію, що переможуть право та здоровий глузд, що нарешті суд розблокує паралізовану роботу МОЗ та підтвердить повноваження реформаторки Уляни Супрун. Що невгамовні радикали різного ґатунку зазнають поразки і й припинять вести діяльність спрямовану проти змін в нашій медицині зокрема та державі загалом.