Заслухавши сторони, суддя скасував попереднє рішення столичної Феміди, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Про це повідомив “5 канал”.

Ухвалу в резонансній справі виніс суддя Сергій Каракашьян.

Відео

“Фактично, суддя скасував заходи забезпечення позову. Причина скасування – це його самостійне рішення. Не були взяті доводи відповідача, третьої особи (з Кабінету Міністрів – ред.). Суд аргументував, чому він не приймає це до уваги, однак з власної ініціативи він скасував – оскільки Кабінет Міністрів учора врегулював це питання”, – прокоментував рішення суддя-речник Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін.

Тобто, суддя виніс рішення, яке сам назвав “формальним”, адже фактично обов’язки в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун було повернуто напередодні постановою Кабміну.

“На разі ухвали про забезпечення позову, винесеної п’ятого лютого, немає Фактично Уляна Супрун здійснює весь обсяг повноважень, які їй делеговані вчорашнім розпорядженням. Вона є виконувачкою обов’язків міністра. Важливо: вчорашнє розпорядження повністю ідентичне тій ухвалі, яка була прийнята судом. Отже, Кабінет міністрів врегулював це питання і перевів у правову площину те. що він мав зробити вже давно,- додав Санін.

Відео з судового засідання дивіться за цим посиланням.

А вже завтра, 15 лютого суд розглядатиме справу Уляни Супрун за суттю позову.