Рішення про встановлення знаків було ухвалено на підставі звернення мешканців вул. Г. Косака, а також депутата Дрогобицької міської ради Юрія Кушлика та начальника Другого СЦШР ДСНС України Анатолія Кінчеші.

Отже дорожні знаки встановлять на перехресті вул. 22 Січня – вул. С. Наливайка, а саме: на вулиці  22 Січня – дорожній знак п.2.3 «Головна дорога», на вул. С.Наливайка – дорожній знак п.2.1 «Дати дорогу».

На вулиці Г. Коссака (збоку вулиці Лесі Українки) встановлять дорожній знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом», та дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» (з боку вулиці Сагайдачного).

На світлофорах, що розташовані на перехресті вулиць П. Орлика – Володимира Великого, з боку вулиці Сагайдачного, з боку залізничного вокзалу, з боку дитячої поліклініки та з боку  торговельного центру «АТБ» встановлять зелену стрілку на білому фоні тлі, яка вказуватиме напрямок руху.

Також Другому Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України надали дозвіл на облаштування перед воротами контрольно-пропускного пункту захисні бетонні споруди ТЗ-1, а також шлагбаум на вулиці Спортивній, 44.