За словами Олександра Ганущина, до такого кроку його підштовхнула передвиборча риторика Андрія Садового.

«Міський голова заявляє, що вже вивіз сміття зі Львова. Тому нам потрібно скоротити терміни рішення обласної ради, щоб міський голова після повернення з передвиборчої відпустки першого квітня почав займатися питаннями захоронення сміття», – заявив Олександр Ганущин.

Заяву голови обласної ради підтримав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Він розповів присутнім, що його неприємно вразив відеоролик на підтримку Садового, опублікований на YouTube-каналі «Молодь за Садового».

«Звучить ця «абракадабра» про данину, яку щодня платить місто, про блокади… А коли я почув, хто очистив місто від сміття, то мені стало, чесно кажучи, якось так неприємно. Хтось о сьомій годині щодня збирає нараду з перевірки і їздить зранку шуфлювати, а хтось зробив рекламний ролик на дві хвилини. Це не по-чесному!», – обурився голова ЛОДА.

Виконувач обов’язків директора департаменту Львівської міськради з питань поводження з відходами Сергій Сало у коментарі ZAXID.NET розповів, що наразі до мерії не надходили жодні документи про наміри ЛОР і ЛОДА розірвати чинну угоду про вивезення ТПВ.

«Договір передбачений до кінця червня і жодних підстав для його розірвання нема. Документів про такі наміри ми не отримували. Місто продовжує сплачувати 25 мільйонів гривень на місяць за послуги з вивезення сміття», – розповів Сергій Сало.

Нагадаємо, що в червні 2017 року ЛМР та ЛОДА підписали договір про передачу обласній владі повноважень із вивезення сміття зі Львова. За умовами договору, за вивезення сміття зі Львова ЛОДА отримує з міського бюджету 300 мільйонів гривень на рік. Обласні чиновники неодноразово заявляли, що насправді утилізація сміття обходиться значно дешевше, а надлишок витрачають на різні соціально-економічні проекти в області.