«Цей фільм знімали ще 2017 року. Але Оля підписала згоду на нерозголошення, тому про свою участь у зйомках говорить лише  тепер. Цей фільм про артистів, цирк в 30-тих роках та слоненя, яке живе у ньому. Донька – професійна акробатка, з виступами в цирковій студії Duo Trio Essence їздить світом. У фільмі не треба було перевтілюватися в образ: там вона теж акробатка. Зйомки велися в Англії. За 110 кілометрів від Лондона є Діснеївська знімальна площадка», – розповів Володимир Шутяк, батько Ольги.
Дівчина змалку виховувалася у сім’ї спортсменів. Її мама Олена Шутяк – видатна тренерка, померла у 2010 році. Батько Володимир Шутяк теж працював тренером ДЮСШ. Ольга в 11 років стала майстром спорту. Її брат Олександр грає у футбол.
«Моєї дружини не стало за два тижні, померла від раку. Ще 26 травня донька на Чемпіонаті України посіла друге місце – в 11 років стала майстром спорту, хоча це звання присвоюють від 13-ти. А 12 червня не стало Олени. Півроку отямитися. Але у мене не було можливості впадати у розпач – двоє дітей. Саме вони допомогли повернутися до життя. Розумів: справи, які планували з дружиною, тепер маю сам довести до кінця, – пригадує Володимир Шутяк. – Діти практично виросли у спортивному залі. Це їх дисциплінувало, вчило багато працювати».
У середу Ольга полетіла у Німеччину. Додому повернеться влітку.«З донькою щодня спілкуємося в скайпі, по месенжері. Наживо бачимося зрідка. У понеділок вона повернулася з Іспанії. У середу вже летіла у Берлін. Після Німеччини має плани податися у Корею. Там зараз працює її наречений. Він теж спортсмен. Має річний контракт», – додає Шутяк.

Джерело