Організатор фестивалю – міжнародний продюсерський центр ВМС “Strong Solution” з Угорщини спільно з Трускавецькою міською радою,  за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та Посольства Угорщини в Україні.

Конкурс молодих талантів проходив під патронатом відомого угорського гітариста  Михайла Вігули, володаря рекорду Ґіннеса найдовшого у світі сольного концерту Данієля Сурашенка та народної артистки України і композиторки Лесі Горової. Офіційним партнером заходу був розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар».

У рамках  заходу дельфінарій приймав у своїх стінах понад 120 юних талантів, віком від шести до 12 років. Зазначмо, що у  фестивалі участь взяло багато дітей учасників бойових дій та дітей соціально незахищених верств населення, які приїхали до Трускавця з усіх реґіонів України.  50 дітей «Оскар» прийняв безоплатно, ще 70 осіб – на пільговій основі.

Виступ з дельфінами та морськими котиками урочисто відкрила шестирічна Ангеліна Харченко з  Кам’янки на Черкащині. Дівчина  стала супер-переможницею фестивалю «Чарівна рапсодія – 2019» у категорії “естрадний вокал”. Ангелінка із задоволенням виконала для слухачів пісню «Моєму старшому братику». По завершенні шоу директорка Міжнародного фестивалю-конкуру «Чарівна рапсодія-2019» Тетяна Ксенофонтова вручила керівництву розважально-оздоровчого закладу подяку за підтримку їхнього фестивалю.

Мистецтвознавиця наголосила, що  конкурсанти вперше побували у дельфінарії і отримали гарні враження. «Діти, які завітали на виставу до дельфінарію, – це діти учасників бойових дій та діти з малозабезпечених сімей. Вони ще ніколи не були у таких закладах. Вони були в захваті від побаченого. Ми дуже вдячні керівництву «Оскару», що надали можливість учасникам фестивалю побачити морських тварин та познайомитися з ними ближче”, – зазначила Тетяна Ксенофонтова.

Довідка:

Головна мета Міжнародного конкурсу «Чарівна рапсодія – 2019» – об`єднати юні таланти України та Європи, продемонструвати творчі досягнення вокальних, театральних та інструментальних колективів, окремих виконавців солістів, юних художників. А заразом фестиваль – це пошук нових талановитих імен, підвищення рівня кваліфікації та обмін досвідом творчих людей України та Європи.

Завдання організаторів – сприяти культурному, естетичному вихованню дітей та підлітків, пропаганда активних форм відпочинку, створення атмосфери дружби і взаєморозуміння між учасниками з та гостями представниками України та учасників країн Європи.

До складу творчої ради входять провідні фахівці конкурсних жанрів: музичного, вокального, театрального та художнього напрямку України та Європи: відомі творчі люди: музиканти, артисти, композитори, художники, режисери, мистецтвознавці.

Інформація відділу громадських зв’язків дельфінарію “Оскар”