Під час семінару представники об’єднаних територіальних громад дізнались про процедуру підготовки до аукціону, процес проходження, нормативне регулювання та здійснення регуляторної діяльності в процесі роботи з системою «Prozorro.Продажі». Також учасникам було представлено методологічні напряцювання команди Львівського регуляторного хабу в частині інвентаризації земель для ОТГ та порядок проведення інвентаризації.

Аналітик Львівського регуляторного хабу Олександра Чоловська наголосила на тому, що проведення інвентаризації – це перший крок, який громади повинні зробити, аби оцінити кількісний та якісний стан земель. Олександр Лихотоп, менеджер по роботі з органами місцевого самоврядування ДП «Prozorro.Продажі» підтвердив, що для початку потрібно «навести лад в себе в будинку» і після того брати участь в аукціонах. Команда «Prozorro.Продажі», в свою чергу, готова всіляко сприяти та супроводжувати громади в цьому процесі, аби забезпечити максимальну ефективність та переваги для ОТГ.

Керівник ЛРХ Тарас Хавунка розповів про особливості регулювань в роботі з аукціонами та зазначив, що за результатами семінару буде визначено пілотні ОМС, з якими працюватиме команда Хабу в процесі підключення до електронної торгової системи.

Захід відбувся  за підтримки Європейського Союзу в рамках виконання проекту «Боротьба з корупцією та впровадження реформ на реґіональному рівні», який впроваджується ГО «Платформа Громадський Контроль». 

Дарія ЗУБРИЦЬКА