Нещодавно 160 випускників факультету отримали дипломи магістрів (2017- 2108 навчальний рік) ще власне як ті, хто здобував освіту на соціально-гуманітарному факультеті.

А від першого лютого факультет офіційно називається факультетом психології, педагогіки та соціальної роботи. Це зроблено, як пояснює декан Ігор Гриник, з метою більш повного відображення у назві підрозділу спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців.

Підготовку ж, як відомо студенти проходять не лише в своїй альма-матер, але декому щастить – у рамках багатолітньої співпраці з бельгійськими партнерами – навчатися в Бельгії. Приміром торік, від вересня до грудня в університеті ВІВЕС навчалися  четвертокурсниці фаху «соціальна педагогіка»  Юлія Дзивінська та Марія Бокало.

Взагалі міжнародна співпраця – важливий аспект в діяльності факультету. Й нинішній рік не є винятком. Скажімо, нещодавно доценти Ігор Гриник, Юрій Вовк та Павло Скотний взяли участь в Міжнародному інтеркультурному тижні на факультеті  ужиткових та соціальних наук в університеті ВІВЕС в Кортрійку та прочитали там лекції.

В цьому семестрі (від лютого до кінця квітня) 12 студентів ДДПУ імені Франка, половина яких саме з факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, проходять навчання в Королівстві Бельгія за програмою «Erasmus +”.

Також у березні-травні, як розповів доцент Ігор Гриник, дрогобицькі психологи та соціальні працівники реалізовуватимуть три спільні українсько-бельгійські проекти.

Від учора, 11 березня, двоє студентів з Кортрійка (соціальні працівники) проходять стажування в Дрогобичі.