Як відомо, щороку Львівський палац мистецтв спільно з народним музеєм Тараса Шевченка (який розташований на його території) святкують день народження Шевченка по-особливому. Точніше  – дуже по-мистецькому. Нинішнього ж березня у 205-ту річницю письменника, 15-ту річницю Музею та п’яту річницю Революції Гідності Палац мистецтв дивує відвідувачів низкою різних виставок  та душевною атмосферою Шевченківського вечора.

За словами генерального директора Львівського палацу мистецтв Юрія Візняка, загалом таких виставок – чотири, й усі були відкриті  одночасно десятого  березня.

«Заходи та виставки, присвячені Тарасу Григоровичу, триватимуть у Палаці майже місяць – від  десятого березня до четвертого квітня. Серед всіх інших чудових виставок особливої уваги заслуговує експозиція нашого Музею Тараса Шевченка, фонди якого налічують кілька тисяч експонатів! А також свої мистецькі фонди відкриває і сам Палац», – розповів директор.

Отже, відкрито такі виставки:

 Фотовиставка Йосипа Марухняка «Господь любить свої люди, Любить, не оставить…» Це фотоподорож місцями Тараса Григоровича та його сьогоднішнім «життям» у містах і містечках України.
 Персональна виставка живопису Ігоря Гавришкевича «Барви душі». Це яскрава і дійсно барвиста експозиція від мистця, який все життя відроджував культуру, сприяв тому фінансово та привертав увагу до львівського мистецтва.
 Виставка з фондів Палацу і Музею «Пам’яті національного Пророка».
 Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжного плакату «Встане воля!» Студенти мистецьких вузів України показують своє, сучасне бачення Шевченка.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради