Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Судововишнянської ОТГ Оксана Мазур розповідає, що завдяки такому ґрунтовному підході до просторового планування майбутнього, можна якісно врахувати особливості історичного минулого, сильних та слабких сторін, розуміння потреб та цінностей мешканців, які проживають у громаді. «Чи не в кожного мешканця нашої громади є безліч ідей яким вони хочуть бачити наше місто і села, що входять до громади. Саме для таких активістів ми організували форум щоб обмінятися думками і подумати які ідеї вже у найближчий час можна перетворити в рішення», – зазначила Оксана Мазур.

Робоча група CANactions Андріана Беля, Інна Радчук, Оксана Мазур і молодший ментор, урбан-групи Comixans Олександр Шевченко представили мешканцям стратегічні напрацювання, які були попередньо підготовлені під час воркшопів. Тут ретельно аналізували дані наявних природних ресурсів, географічної та соціальної структури ОТГ, економічної спроможності та туристичного потенціалу. Під час другого воркшопу визначили стратегічні і операційні цілі, а також завдання, які перенесли на карту громади.

Ландшафтний архітектор Вікторія Веселівська розповіла учасникам форуму про елементи просторової візуалізації Судововишнянської ОТГ на прикладі досвіду польського міста Кракова.

Також, під час форуму волонтер Корпусу Миру Даніель Альберс презентувала досвід волонтерства у Судововишнянській громаді.

Дарія ЗУБРИЦЬКА, Львівський центр розвитку місцевого самоврядування