Як йдеться в повідомленні прес-служби Львівської обласної ради, під час огляду школи  Олександр Ганущин зазначив: «Дякуємо богові, що ніхто не постраждав через стихію.

 Без сумніву, буде проведено експертизу, щоб зрозуміти, чому склалася така ситуація, але зараз першочерговим завданням є відновити дах, щоб він не протікав, бо тут навчальний процес не припинявся. Найближчим часом будемо ініціювати питання про виділення коштів з резервного фонду. Як мене поінформувало керівництво школи, підрядник, який здійснював реконструкцію даху, відновить його, потрібно лише закупити необхідні матеріали. Попередньо ми орієнтуємо на суму близько 300 тисяч грн.»  

 

Як відомо, у понеділок біля восьмої години ранку, сильними поривами північного вітру було зірвано дах із будівлі Бродівської спеціалізованої середньої школи №2. Більше 30 метрів даху, разом із покриттям, кроквами та балками, вітром винесло аж за шкільне подвір’я на дорогу, порвало дроти телефонічних комунікацій, пошкодило огорожу шкільного подвір’я та перекрило уламками вулицю. На щастя, ніхто з людей не постраждав.