Правоохоронці встановили, що 47 річний мешканець Пустомитівського району відкрив за місцем проживання підпільну гуральню. Фальсифікат невеликими партіями реалізовувався на території Львівщини,

Під час проведення санкціонованих обшуків у зловмисника було вилучено 500 літрів спирту та спиртовмісної суміші, 1,7 тис. підроблених марок акцизного збору, пляшки з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для виготовлення продукції. Крім цього вилучено 16 упаковок «Bag In Box» з підробленими алкогольними напоями популярних елітних брендів.

За вироком Пустомитівського районного суду зловмисника визнано винним у скоєнні правопорушення за ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Суд призначив організатору підпільного «бізнесу» покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном у два роки.

Відділ комунікації поліції Львівської області,
за матеріалами УЗЕ у Львівській області