Дівчинку готова прийняти клініка в італійській Вероні, однак лікування там коштує 125 тися євро.

Батьки, рідні, друзі, знайомі і незнайомі люди розпочали збір коштів. До збору коштів також долучився  благодійний фонд «Крила надії», та все ж зібрати необхідну  суму за короткий час не вдавалося.

Та минулої п’ятниці,  15 березня стало відомо, що 120 тисяч євро для порятунку маленької Ангелінки виділило МОЗ України.

«Маємо хорошу новину. МОЗ підтвердило оплату операції з трансплантації кісткового мозку для нашої маленької підопічної – Ангелінки Лунич. Як тільки знайдуть донора, дівчинка зможе виїжджати на лікування до м. Верона у Італії», – написали прредставники  Благодійного Фонду «Крила надії» на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Директор фонду Наталія Ліпська підтвердила, що МОЗ виділило 120 тисяч євро, а п’ять тисяч євро мама дівчинки заплатила з тих грошей, які вдалося зібрати. «Трансплантація кісткового мозку від неродинного донора – це шанс на життя для Ангелінки. Тому як тільки знайдуть донора для неї, вона з мамою поїде до Італії на лікування», – каже Наталія Ліпська.