Міністерство охорони здоров’я УкраїниЦентр громадського здоров’я МОЗ України, Львівська ОДА, місцеве самоврядування, освітяни та лікарі сформували план, щоби збільшити рівень імунізації серед тих дітей, які пропустили планові щеплення.

В рамках спецоперації кабінети щеплень у медичних закладах працюють додаткові години на день. Також вакцину можна отримати в тимчасових кабінетах щеплень у школах. Вакцинація відбувається за згодою батьків. Безоплатне щеплення можуть отримати також діти, батьки яких придбали фальшиві довідки про вакцинацію. Головне — прийти на вакцинацію та отримати свій захист!

Вже маємо перші результати:

Від початку спецоперації, від першого  лютого до 13 березня, було вакциновано 25 737 тисячі дітей віком від шести  до 18 років. Без посилених заходів таку кількість дітей потрібно було б вакцинувати протягом п’ять-шість місяців.

За останні півтора місяці захворюваність на кір знизилася на 60 відсотків. І продовжує падати кожного тижня на 10-15 відсотків.

Також  вдалося на місці оцінити ризики поширення хвороби в окремих районах та навіть школах області. Це допоможе вчасно запобігти поширенню хвороби та захистити десятки дітей і дорослих.

Львівщина показала дуже добрий результат. Це приклад ефективної співпраці всіх учасників спецоперації та активних громадян, які дбають про здоров’я своїх дітей.

Львівська область — лише початок. Продовжимо активно вакцинувати дітей в тих реґіонах, де найнижчий рівень охоплення щепленнями. Адже щеплення — єдиний спосіб подолати спалах кору в країні та захистити громадян.

Більше про спецоперацію: https://goo.gl/Jh54Ko

Уляна СУПРУН