Згідно з Законом «Про захист прав споживачів», виконавець робіт (послуг) зобов’язаний протягом місяця відшкодувати збитки, що виникли у зв’язку з втратою, псуванням чи пошкодженням речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт (надання послуг).

Якщо ви отримали неякісно очищені/зіпсовані речі і з вашими зауваженнями не погоджуються,першочерговонеобхідно звернутись до адміністрації закладу та виконати наступне:

  • Коли забираєте річ з хімчистки, обов’язково необхідно оформити акт, який зафіксує конкретні дефекти.
  • В жодному  разі  не сплачуйте вартість послуги: у разі псування речі робота вважається невиконаною. 
  • Вимагайтевідремонтуватиріч. Це можна зробитид вома шляхами:

1)його проведе хімчистка. У цьому випадку оформіть акт про здавання речі в ремонт, із зазначенням наявних дефектів та термін і виконання ремонту.

2) звернутися в ремонтну майстерню. Майстер оцінить вартість ремонту речі, відтак ви маєте право вимагати від хімчистки відшкодування витраченої на ремонт суми.

ВАЖЛИВО: якщо у хімчистці відмовляються видавати акт, оплачувати ремонт або наполягають на тому, що ви винні гроші за роботу – напишіть заяву з детальним описом ситуації і поставте на ній підписи двох свідків. Ними можуть бути відвідувачі хімчистки.

Ориґінал заяви надішліть рекомендованим листом з повідомленням на адресу хімчистки, одну копію залишіть собі, одну – скеруйте до Держпродспоживслужби.

Адреси територіальних органів Держпродспоживслужби можна знайти на сайті www.consumer.gov.ua.