Зоя Казанжи та Світлана Кісільова розкажуть як розробляти ефективні комунікаційні кампанії. Бо коли хочеш врятувати світ,  важливо визначити свою проблему, розуміти хто твоя цільова аудиторія, що і як їй сказати, щоб тебе почули. Розберемо теорію на практиці і поділимось досвідом проведення комунікаційних кампаній.

Зоя Казанжи, журналістка та комунікаційниця
У 2004-2005 роках  керувала департаментом зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Центральної виборчої комісії, у 2014-2015 році була радницею голови Одеської ОДА. Провела десятки тренінгів для журналістів та комунікаційників. Була однією з ключових експерток у проекті «Група реформ комунікацій» при Кабінеті Міністрів України у 2015-2016 рр.

Світлана Кісільова, комунікаційниця та соціологиня, директорка аґенції E`COMM
2014 року долучилась до комунікаційної команди при Кабінеті Міністрів України, де розробляла кампанії із енергоефективності, децентралізації та інформування ВПО та працювала над розробкою реформи урядових комунікацій.
Від 2016 року розвиває аґенцію громадських комунікацій E`COMM. Магістр соціології, Києво-Могилянська академія. Диплом з PR Королівського інституту зі зв’язків з громадськістю (Великобританія). Стажувалась у Парламенті Канади, пройшла навчальні програми з комунікацій в університетах Хельсінкі, Мюнхена, Оксфорду.

Тож чекаємо п’ятого квітня 0 16 годині в Дрогобичі, в Народному домі імені Франка.

Організатор заходу – ГО “Варто Галицькі Новини”