Відтак дрогобицькі студенти спільно з бельгійськими ровесниками, медсестрами-бакалаврами третього курсу, цілий тиждень працюватимуть за проектом “Догляд вдома” й відвідуватимуть родини, в яких живуть особи з особливими потребами.

З бельгійського боку участь у цій соціальній роботі беруть Йоріс Вольстеке та Тіне Декроос, які перебувають в Дрогобичі на факультеті педагогіки,  психології та соціальної роботи (декан Ігор Гриник) на семестровому навчанні та Індра Вантомме, Кім Вантомме, Єсеніа Прокуда та Лукас Стандаерт, які приїхали разом зі своїми викладачками на біолого-природничий факультет (декан Світлана Волошанська) в рамках цьогорічного проекту.

Як зазначила Світлана Мусіна, нинішній спільний проект відрізняється від минулорічного тим, що й тут у Дрогобичі, як і в себе вдома, студенти тепер самі керують проектом за своїм вибором. Факультет надає їм лише адреси, за якими вони відвідуватимуть підопічних.

Окрім самої власне роботи в рамках проекту “Догляд вдома” бельгійські партнери ДДПУ імені Франка відвідають також і ті інституції, які в реґіоні опікуються неповносправними, а також для них запланована насичена культурна програма, зокрема (для тих, хто в наших краях уперше) знайомство з пам’ятковими місцями Дрогобича та Трускавця.

Світлини Л. Гольберґа.