Вельмишановні пані та панове!
Повідомляємо радісну й важливу звістку: шостого травня 2019 року у нашому місті відбудеться Другий благодійний бал. За підсумками Першого балу, який минулоріч, можна говорити про великий успіх благодійників, завдяки яким було зібрано значні кошти , Й ми досягли нашої мети: було  придбано апарат штучного дихання для Міської центральної лікарні.
Цьогорічний Благодійний бал проходитиме під гаслом «Запали іскру добра!» Запрошуємо усіх благородних, чуйних і небайдужих людей. Приходьте зі своїми родинами, відчуйте радість від дарування тепла власного серця тим, хто цього потребує.
Бал відбудеться у затишній та привітній атмосфері відпочинкового комплексу «Fata  Morgana»в приміських Дережичах. Тут ви зустрінетесь багатьма авторитетними гостями. Будуть присутні представники культури, відомі актори театру, кіно, естради, шоу-бізнесу.
Під час Балу відбудеться аукціон, на якому кожному присутньому буде запропоновано унікальні твори образотворчого та ужиткового мистецтва, народної творчости, цікаві авторські роботи.

Придбавши ці твори, ви врятуєте життя нашого краянина Серія Панькова.

Більшість  коштів, зібраних під час заходу, будуть скеровані на придбання монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятора-монітора «HEART START MRX Філіпс Медікал» для кардіологічного відділення Дрогобицької міської лікарні № .

Придбання такого вкрай необхідного  обладнання надзвичайно важливе для нашого реґіону, тому адже лікарня обслуговує не тільки мешканців усієї Дрогобиччини.

На жаль, в нас надто поширені  важкі недуги серцево-судинної системи. Тому так важливо докласти спільних зусиль для збору необхідних коштів.
Наш масштабний благодійний захід буде широко висвітлюватимуть місцеві та всеукраїнські медія.

Тож чекаємо на Другому благодійному балі в  Дрогобичі усіх небайдужих і чуйних! Нехай від нашої спільної щирості засвітиться  іскра добра!

Леся ТАТАРСЬКА