Я не голосуватиму за людину, яка готова домовлятися з агресором і йти на поступки після десяти тисяч вбитих українських громадян, які й далі продовжують гинути. домовлятися, але при цьому жодного разу не згадали про політичних заручників кремля, про режисера Олега Сенцова та вже понад сотні інших. я не голосуватиму за людину, яка обіцяє нові обличчя в політиці й при цьому користується ресурсами й підтримкою олігарха Ігоря Коломойського й багатьох регіоналів-убивць (привіт, Майдане, пам’ятаєш хто такі Олена Лукаш і Андрій Портнов?).
Я не голосуватиму за людину, яка має не тотальну підтримку російського бомонду, який підтримує й розпалює ворожнечу й війну щодо України.
я не голосуватиму за людину, яка висуває умови, але сама їх не виконує – привіт аналізи на камери, які бере учасних теле-шоу й телесеріалу продакшна Зеленського. стадіон замість студії Суспільного, та й чи прийде він туди взагалі?
Я не голосуватиму за людину, яка заробляє гроші на тупих жартах про ебонітові палички та шерстяний одяг майданівців (серед сотні вбитих на Майдані, я побіжно була знайома з трьома).
Я не голосуватиму за людину, яка не поважає мене особисто, мою українську мову та культуру.
І, будь ласка, не згадуйте про етнічну приналежність Зеленського, я не думаю, що він знає бодай щось про єврейську мову (може відрізнити іврит від їдишу), культуру чи історію. Тут ідеться не про національності, а про цінності.  Серед моїх друзів єврейського походження мало хто бодай якось прихильно ставиться до Зеленського.

Тетяна БАТАНОВА