Про це повідомила виконавчий директор Центру протидії корупції Дарія Каленюк у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

«Було близько 15-20 учасників. Це був реальний діалог, який тривав більше двох годин.

Порошенко визнав, що такі зустрічі та відверта комунікація з громадськими організаціями мали відбуватися раніше. Президент визнав, що допустив дві основні помилки за останні роки: а) кадри, б) комунікації», – написала Каленюк.

Також Дарія Каленюк озвучила Президенту чотири пріоритети антикорупційного порядку денного, який підтримали більше 20 громадських організацій

«Перезавантаження НАЗК та САП: Порошенко підтримує необхідність перезавантажити ці органи… СБУ. Порошенко за позбавлення функцій економіки цього органу. Водночас, функцій економічних розслідувань мають позбутися і інші правоохоронні органи, зокрема поліція. Шлях до цього – нова служба фінансових розслідувань/нацбюро фінансових розслідувань… Обговорювали також кадрові питання стосовно Семочко та Демчини. Президент розуміє токсичність цих людей на їх посадах…. НАБУ. Президент підтримує директора Артема Ситника, хоча має зауваження щодо роботи органу. Порошенко наголосив, що не втручається в роботу НАБУ. Антикорупційні судді будуть призначені Президентом в найближчі кілька днів. Звільнення Гордєєва та Рищука – цю вимогу ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» озвучили кілька учасників зустрічі. Відповідь Порошенка: сьогодні після розмови з Президентом Гордєєв підписав заяву на звільнення. Офіційно він буде звільнений з посади керівника ОДА через 7-8 днів», – написала Дарія Каленюк.