Декілька літ  тому дрогобичанка Тетяна, яка на той час іще була студенткою,  поїхала до Америки. Там вийшла заміж, народила доньку. З чоловіком прожила три роки,  увесь цей час Пашаєв пиячив та вчиняв  стсовно дружини.

Тетяна Гужва третього  січня звернулася зі заявою в поліцію — боялася, що чоловік хоче її вбити. Тоді йому висунули звинувачення в домашньому насильстві за 11-ма пунктами проти Тетяни.

Пашаєва зокрема звинуватили в придушенні жінки, незаконному позбавленні волі, нищенні майна, нападі та ще п’ятьох випадках  неправомірної поведінки.

Після цього він написав їй: «Якщо ти повідомиш ще комусь, я вб’ю тебе». Тоді ж зламав телефон, жбурнувши ним об підлогу.

Четвертого січня Пашаєва звільнили під заставу 10 тисяч доларів. Тоді йому заборонили наближатися  до Тетяни та їхньої доньки також зобов’язали дотримуватися абсолютної тверезости.

На одному з ресурсів, де збирають гроші на перевезення тіла Тетяни в Україну, про неї написали:

«Хочемо, щоб усі ви знали, що Тетяна була прекрасною людиною. Завжди підтримувала інших, була життєрадісною, з усмішкою на обличчі, дуже працьовита. Таня робила все можливе для своєї 2-річної донечки, щоб вона була щаслива і жила без турбот. Зараз потрібна допомога, щоб допомогти довести її тіло додому і покрити необхідні судові витрати. Також її сім’я потрібує фінансової допомоги. Всі кошти будуть передані мамі Тані, на похорон та для її 2-річної доньки».

Усього, згідно інформації на краудфандинговій платформі «Gofundme», необхідно зібрати 50 тисяч доларів. Вже вдалося отримати понад 16 тисяч.

fullsize-2
Збір коштів триває.

Кошти необхідні для транспортування тіла у Дрогобич.

Реквізити для допомоги: 
5168 7554 3712 2126 Гужва Надія Миколаївна ( мати Тетяни Гужви) 

Не будьмо байдужими до чужої біди!!!

Також кошти можна перерахувати, перейшовши за посиланням:  https://www.gofundme.com/539kna-justice-for-tania?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fb_dn_cpgnstaticsmall_r&fbclid=IwAR3J-0pVR6G9mYFaegUMI_CAsC3oP3mDFPe2a6KpXpIdSTNgOnltfuoDDk4

Інструкція, як перерахувати кошти на платвормі  GoFundMe:

1. Ввести суму пожертвування;
2. Ввести дані, в полі “Refered by” та натиснути “Continue”;
3. Вводимо дані банківської карти (номер, ім‘я на кого зареєстрована, MM/YY – це термін чинности  вашої банківської карти, вказаний під номером, та CVV код – трьох значне число вказане з іншої сторони карти), місто, наприклад Drohobych, область Lviv, та ваш поштовий індекс, натискаємо Next;
4. В останньому вікні звіряєте інформацію та підтверджуєте.

Якщо ваше пожертвування відхилене, то, мабуть вам потрібно збільшити інтернет ліміт для вашої банківської карти.

Якщо ваше пожертвування відхилене, то, мабуть вам потрібно збільшити інтернет ліміт для вашої банківської карти.