Римма Зюбіна  (народжена 23 серпня 1971 року в Ужгороді) – виконавиця  понад півсотні  50 ролей на театральному кону  та 90 ролей у кіно та телесеріалах.
За версією журналу«Фокус» 2017 року ввійшла до сотні  найбільш впливових жінок України.
Й вона також залюбки погодилася відвідати наше місто, з яким віддавна хотіла запізнатися, й стати учасницею Доброчинного балу «Запалімо іскру добра», який організовує невтомна благодійниця-дрогобичанка Леся Татарська.
Актриса Зюбіна – амбасадорка київської благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб». Лавреатка низки театральних премій, двічі отримувала найпрестижнішу театральну премію України «Київська пектораль». Міжнародне визнання отримав фільм “Гніздо Горлиці”, де  зіграла головну роль. Стрічку  відзначено нагородами в Індії, Німеччині, Польщі, Болгарії, Україні.

Сама  Римма Зюбіна – нагородою Української Кіноакадемії «Золота Дзиґа» за найкраще виконання головної жіночої ролі Дарини в фільмі «Гніздо Горлиці» (2017).

2016 року наша гостя отримала відзнаку “Золотий Дюк” Одеського Міжнародного кінофестивалю. Фільм “Гніздо Горлиці” названо найкращим фільмом національної програми.

2016 року на 65-му Міжнародному кінофестивалі в Мангаймі-Гайдельберґу (Німеччина) актриса отримала спеціальну відзнаку за неперевершене виконання ролі Дарини в фільмі «Гніздо горлиці» та 2017року премію  за найкращу жіночу роль  на 25-му Міжнародному кінофестивалі у болгарській чорноморській Варні . Фільм також отримав  нагороди на престижних міжнародних кінофестивалях: Приз журі в Мумбаї (Індія), Приз екуменічного журі в Мангаймі-Гайдельберґу (Німеччина).

Як волонтер, Римма виступає  на кону  у виставі Луганського українського музично-драматичному театру, який з тимчасово окупованої території переїхав до Сіверськодонецька.  Після окупації Криму навідруб відмовилася  брати участь в російських проектах.
Зюбіна – активна учасниця та ініціаторка  акцій за звільнення незаконно репресованого та засудженого кремлівським злочинним режимом  українського кінорежисера Олега Сенцова.
Має чітку громадянську позицію.


Та передовсім Римма Зюбіна – напрочуд талановита, яскрава  жінка з чуйним серцем та відкритою добру душею, яку люблять,якою захоплюються, до думки якої дослухаються.