Координатори проекту ЄС/ПРООН зазначили, що Проект запрошує до співпраці представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізовуватись в ОСББ, та представників ОСББ для впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках. А також Проект всіляко надаватиме підтримку ОСББ у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних заходів.

« Дрогобич вже має успішний досвід співпраці з ЄС/ПРООН у частині впровадження проекту «МРГ», під час якого впродовж трьох років нам вдалося реалізувати близько півсотні енергозберігаючих заходів для ОСББ, зокрема комплексну термомодернізацію двох багатоквартирних будинків на вулицях Трускавецькій та Самбірській. Тому нам надалі цікаво продовжувати співпрацю у новому проекті ЄС/ПРООН. Запрошуємо громаду Дрогобича долучатись до роботи»,— наголосила головний спеціаліст відділу економіки ДМР Уляна Кметик.

Як зазначили під час наради, проект «HOUSES» у Дрогобичі розраховані на два роки і вже з травня розпочинає сесію тематичних тренінгів та семінарів.

Подати заявку на участь у Проекті ЄС/ПРОН «Об`єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» можна за посиланням http://houses.in.ua/ або звернувшись у відділ економіки Дрогобицької міської ради.