У заході взяли участь понад 80 студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Практична психологія» та «Дошкільна освіта», а також група педагогів загальноосвітніх закладів та фахівців соціальної сфери, які працюють у нашому реґіоні з Дрогобича, Трускавця, Самбора.

Тренінґи проводили багаторічні партнери факультету – спеціалісти соціального центру для людей з обмеженими можливостями «Зевенберген» Рафаель Гутенс, Франк Ван ден Ейндер, Ганне Гейлен, Ільсе Ван Гельшоехт (Бельгія) та інклюзивного центру «Крістал»  Герман Шаболькс (Румунія).

Робота відбувалася у групах «Соціальні навички як напрям командної роботи» і «Розуміння аутизму» на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи та у групі «Базові навички у роботі з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзивного-освітнього середовища» на базі Трускавецького інклюзивно-ресурсного центру. Учасники ознайомилися з цікавим досвідом практичної роботи з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти, відпрацьовували сучасні технології соціально-педагогічного супроводу, удосконалювали вміння і навички підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

На завершення організатори семінару-тренінгу підбили підсумки роботи, обговорили тематику подальших заходів та вручили сертифікати учасникам.

За інформацією центру громадських зв’язків університету.