Назва тендеру: ““Будівництво сміттєсортувальної лінії та допоміжних споруд на вул. Гайдамацькій у м.Дрогобич, Львівської області”.
Аукціон стартує 18 квітня, а очікувана вартість послуг становить 32 829 494,40 грн.
Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має змонтувати сміттєсортувальну станцію, облаштувати огорожу території, побудувати допоміжні споруди, облаштувати під’їзд до сміттєсортувальної лінії, провести водопостачання та світло, навести благоустрій земельної ділянки, встановити протипожежну сигналізацію і навіть флагшток.
Також на об’єкті має бути встановлені автомобільні ваги та прилади для радіаційного контролю.
Якщо тендер відбудеться і буде визначено переможця, роботи з будівництва станції мають завершитися до 5 жовтня 2019 року.
Основним критерієм відбору переможця є ціна.

***

У серпні 2018 року Дрогобицька міська рада прийняла рішення № 1330 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування місця складування великогабаритних відходів». Такими чином для КП «КМГ» відведено земельну ділянку площею 2 гектари на вулиці Гайдамацькій під складування великогабаритних відходів.
Дрогобичани неодноразово фіксували, що на цю ділянку, де б мали складувати великогабаритні відходи, звозять звичайне побутове сміття.
***
Основна інтрига навколо будівництва сміттєсортувальної станції — хто ж стане переможцем?! Адже відомо, що надто часто в нас тендери виграють фірми, тісно пов’язані між собою.