Ось і нещодавно, наприкінці березня, наш краянин доцент Ігор Гриник в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ пройшов стажування на педагогічному факультеті Ряшівського університету (Республіка Польща).

Під час перебування у партнерському вищому навчальному закладі доцент Ігор Гриник прочитав цикл лекцій, присвячених системі соціального захисту та соціального забезпечення для студентів спеціальності «Науки про сім‘ю», ознайомився з досвідом підготовки фахівців соціальної сфери в Європі, Також було накреслено основні моменти співпраці  з польськими колегами з вишу, яким був одним із першим, з яким дрогобицька альма-матер нав’язала – понад сорок літ тому різноманітні контакти.

Успішній реалізації запланованих заходів сприяла добра організація програми перебування у партнерському закладі відділами міжнародних зв‘язків Дрогобицького та Ряшівського університетів.

По завершенні стажування кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету психології , педагогіки та соціальної роботи Ігор Гриник отримав відповідний сертифікат участи в програмі Еразмус+.

Участь доцента Ігоря Гриника у програмі академічної мобільності засвідчена відповідним міжнародним сертифікатом.

Світлини – архів І. Гриника