Минулого тижня  в Ужгородському національному університеті відбувся Другий  тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота». Цього року на конкурс 84 студенти 45 університетів подали  подано 75 наукових робіт.
На підсумкову науково-практичну конференцію (за результатами рецензування) було запрошено 20 кращих студентів з 16 університетів майже всіх  реґіонів країни.

Конкурсна комісія  складі  15 провідних учених – фахівців з соціальної педагогіки та психології – оцінювала доповіді фіналістів конкурсу.
У фіналу конкурсу Дрогобицький державний педуніверситет імені Франка  представляв студент-маґістратури факультету психології, педагогіки та соціальної роботи (декан – доцент Ігор Гриник) Захар Савостейко, який гідно презентував результати свого наукового дослідження, дав переконливі, вичерпні відповіді на запитання членів журі та заслужено виборов  перемогу і отримав Дипломом ІІІ ступеня.

Переможець із завідувачкою катедри соціальної педагогіки та корекційної роботи кандидатом педагогічних наук, професором Тетяною Логвиненко

Принагідно зазначимо, що в царині соціальної роботи має Захар вже й практичний досвід, позаяк неодноразово брав участь у спільному українсько-бельгійському проекті в цій галузі.
Колектив факультету та студенти спеціальності «Соціальна робота» щиро привітали молодого науковця Захара Савостейка та його наукового керівника доцентку катедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Лесю Смеречак з перемогою та побажали успішного завершення навчання й подальших успіхів у фаху, який обрав.

Світлини – архів катедри соціальної педагогіки